Transport

Transport żywności to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów branży gastronomicznej.Ma ogromny wpływ na jakość i zdatność zamówionego produktu, a  co za tym idzie na zdrowie konsumentów.

Nasza hurtownia dlagastronomii.pl przykłada szczególną wagę do tego, aby jakość usług transportowych spełniała wszelkie obowiązujące normy. Dbałość o świeżość produktu oraz jak najwyższa jakość obsługi to dla nas priorytety. Ze względu na delikatność przewożonych przez nas towarów (głównie warzywa i owoce) wymagane jest zapewnienie odpowiednich warunków przewozu.

Posiadamy specjalistyczne samochody wyposażone w agregaty, które zapewniają naszym produktom optymalną temperaturę. Posiadają one wymagane certyfikaty i spełniają wszelkie normy unijne. Zawsze dbamy o odpowiedni stan techniczny naszych pojazdów oraz o utrzymanie odpowiedniej higieny.

Opakowania, w których dostarczamy produkty są adekwatne do ich właściwości i cech. Dzięki temu są one zawsze świeże, zachowują wszelkie walory estetyczne i smakowe. Odpowiedni dobór opakowań zapewnia także ochronę przed zanieczyszczeniami, szkodnikami  oraz zabezpiecza ładunek przed wszelkimi uszkodzeniami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dostarczamy nasze produkty przez 6 dni w tygodniu    (z wyjątkiem niedziel) juz od godziny 5:00 rano. Obsługujemy Poznań i okolice w promieniu 50 km. Zdajemy sobie sprawę, iz czas jest tu kluczowym elementem. Zamówione produkty dostarczamy zawsze w wyznaczonym terminie.  Nasi kierowcy dbają nie tylko o szybki transport, ale także o sprawny i bezpieczny rozładunek. Szybkość i profesjonalizm to cechy w tej branży najważniejsze. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.