O Nas

Wieloletnia tradycja i szeroki asortyment

 

DlaGastronomii to firma z rodzinną tradycją, którą prowadzimy w branży świeżych warzyw i owoców ponad 25 lat. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, rozszerzyliśmy swój asortyment o kwiaty jadalne, zioła, mikro liście, kiełki, grzyby i kiszonki. Staramy się, aby nasz asortyment mógł zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów

 

Poważne podejście do klienta i szacunek to dla nas priorytet. Wiemy, jak bardzo ważna jest terminowość dostaw w branży gastronomicznej, dlatego pracujemy dzień i noc, aby nasi klienci mogli otrzymać swoje zamówienie już od godziny 5 rano, przez 6 dni w tygodniu wyłączając niedziele. Do transportu używamy wyspecjalizowanych samochodów, tzw. chłodni, które utrzymują optymalną temperaturę przewożonych produktów. Ponadto do przewożenia stosujemy atestowane pojemniki, które są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Aby jakość usług była jeszcze wyższa, nasi kierowcy dostarczają towar w wyznaczone miejsce i zajmują się wyładunkiem.

 

Współpraca długoterminowa

 

Jesteśmy zaszczyceni tym, że tak wiele firm z branży gastronomicznej nam zaufało. Cieszymy się, że różne lokale gastronomiczne, w tym restauracje, bary szybkiej obsługi, hotele i szkolne stołówki współpracują z nami długofalowo. Jest to dla nas motywacja i nagroda. Zapraszamy do współpracy firmy, które jeszcze nie miały okazji się u nas zaopatrzyć. Gwarantujemy najwyższej jakości towary oraz obsługę.

 

Gdzie dowozimy nasze towary

 

Nasz rewir, który obsługujemy, jest dość obszerny. Dowozimy towary do przedsiębiorców działających w mieście Poznań, ale także na obrzeżach miasta. Kierowcy obsługują pobliskie okolice Poznania, jednak nie dalej niż w promieniu do 50 km.

 

Gdzie można nas znaleźć

 

Swoje magazyny i chłodnie mamy na Wielkopolskiej Gildii Rolno-Ogrodniczej, ul. Franowo 1 – największym skupisku producentów warzyw i owoców w regionie.

 

Zapraszamy do współpracy.